Parcie na szkło :)

Napoje Buenos powstały niedawno – jakieś 2-3 lata temu. Była to odpowiedź młodego, zafascynowanego Ameryką Południową chłopaka z Niemiec, który postanowił stworzyć napój na bazie yerba mate, ale który byłby lepszy pod każdym względem od tych, które były do tej pory na rynku.

Tak właśnie powstał Buenos Mate, oparty o naturalną wodę mineralną, słodzony cukrem trzcinowym, o zawartości yerba mate aż 1,2 g / 100 ml, bez polepszaczy i wspomagaczy, ale za to delikatnie i subtelnie gazowany.

Po sukcesie tego napoju powstał kolejny, Buenos Lapacho, zawierający wyciąg z kory drzewa lapacho, uważanego przez Indian za leczniczy. Faktycznie posiada nie tylko właściwości lecznicze, ale jest także bogaty w minerały.

A już niedługo pojawi się kolejny, Buenos Guarana.  Tym razem inspirowany narodowym napojem Brazylii zawiera w sobie guaranę i podwyższoną kofeinę do 25 mg / 100 ml, ale o tym jeszcze napiszemy.

A póki co w Polsce Buenos też zdobywa nie tylko nowych fanów, ale także pojawiają się pochlebne opinie w internecie. Oby tak dalej. Tak z ciekawostki ostatnie dwa artykuły o Buenos. Jeden gdzie Buenos Lapacho walczy z anoreksją i…

wygrywa 8/10 🙂 na wygrywamzanoreksja.pl

a tutaj taki mały test video Buenos Mate 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s