Buenos w Funky Jane

Już niedługo, a konkretnie 29 marca 2014,  otwarcie pierwszej w Polsce restauracja nowej sieci Funky Jane. W Kutnie realizowany jest pierwszy etap rozwoju projektu Funky Jane, kolejne otwarcia planowane są jeszcze w tym roku.

140523 00 buenos mate w funky jane kutno

 

Funky Jane to bardzo elastyczna koncepcja restauracji, którą można dostosować do każdej lokalizacji pod względem wielkości restauracji, zróżnicowania oferty bądź wyposażenia. Stworzone tu zostaną miejsca odpoczynku, gdzie zarówno całe rodziny z dziećmi, jak i single będą mogli się zrelaksować i delektować dobrym jedzeniem, a także ciekawymi, naturalnymi i oryginalnymi napojami. Fantastyczna atmosfera,zdrowe i pyszne jedzenie, napoje i alkohol.

140523 01 buenos mate w funky jane kutno

Niezmiernie jest nam miło, iż tak klimatyczny lokal , prawdopodobnie jeden z lepszych w Kutnie, będzie posiadał w ofercie produkty Buenos. Zostały one wybrane jako jedne z produktów, które nie tylko ze względu na naturalny skład, ale także ciekawy smak znalazł się w ofercie lokalu. Cieszymy się, iż naturalne napoje Buenos Mate i Buenos Lapacho i  znalazły się w ofercie lokalu, a Wy możecie ją kupić, spróbować i wrócić po kolejne 🙂

140523 02 buenos mate w funky jane kutno

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s